Witaj! Właśnie rozpoczęliśmy zapisy na nowy rok szkolny. Nie czekaj i zapewnij sobie najlepsze terminy Zapisz się już dziś!

Szkoła Językowa OK

• O nas
  • Program NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING.
  • Jak wyglądają zajęcia w SZKOLE OK?
  • Pomoce dydaktyczne
  • Akredytacja
Szkołę tworzy grupa pasjonatów, profesjonalistów w swoich dziedzinach, filologów praktyków. Są wśród nas lektorzy polscy oraz nauczyciele native speakers. Stawiamy na ludzi. Dla nas najważniejszą kwestią w procesie nauczania jest dobry nauczyciel. Uczymy języków obcych, bo lubimy. Jesteśmy wymagający, ale przyjaźnie nastawieni i miewamy poczucie humoru ;). Stanowimy zgraną drużynę, co wpływa na atmosferę w szkole i na wyniki studentów.
Szkoła ze znakiem Program National Geographic Learning przygotowuje uczniów do bycia aktywnymi, dobrze poinformowanymi, pozbawionymi kompleksów obywatelami świata. Kursy zakładają utrwalenie, rozszerzenie zakresu materiału poznawanego przez dzieci w szkole podstawowej. Kursy w OK to jednak przede wszystkim zdobycie umiejętności praktycznego wykorzystania poznanych słów zwrotów, struktur, to rozbudzenie zainteresowania językiem i bawienie się jego użyciem:)
Zawsze prawdziwe historie wzięte z życia – słuchacze uczą się żywego języka w autentycznym kontekście. Każde zapamiętane słowo, zwrot czy zdanie mogą przydać się w przyszłej komunikacji w języku angielskim. Praca w grupach i z projektami – umiejętności komunikacyjne są kluczowe w znajomości języka obcego. Słuchacze podczas każdych zajęć dużo rozmawiają, prowadzą prezentacje i dzielą się opiniami, dzięki czemu sprawnie poradzą sobie w kontaktach z żywym językiem.
Nasze kursy wzbogacamy o oprogramowanie, sprzęt do interaktywnej nauki i nowe rozwiązania. W młodszych grupach nauczycielowi często asystuje ukochany przez dzieci mówiący robot-lektor EMYS 🙂
Szkoła posiada akredytację KO
„If you talk to a man in a language he understand, that goes to his head. If you talk to him in his language, that goes to his heart” – „Jeżeli rozmawiasz z drugim człowiekiem, w języku który rozumie – to co mówisz przemawia do jego głowy. Jeżeli rozmawiasz z nim w jego ojczystym języku trafiasz prosto do jego serca”

Nasza KADRA

200×200-crop-90-nauczyciele_003

Izabela Gorlińska/manager szkoły

Doskonale zorganizowana i zorientowana dobierze każdemu kurs językowy uszyty na jego miarę:)
62ceb96c155fca24311da979_IMG_5045

Ewelina Seweryn/założycielka szkoły

Założycielka szkoły, iberystka, psycholożka czuwa nad metodyczną sferą kursów językowych
200×200-crop-90-nauczyciele_005

Katarzyna Madejczyk-Biegun/lektorka j.angielskiego

Nauczycielka pasjonat - od ponad 10 lat w szkole językowej OK naucza dzieci i młodzież - niezmiennie z prawdziwym zamiłowaniem do języka i kultury brytyjskiej
200×200-crop-90-nauczyciele_004

Iwona Rubys/lektorka j.hiszpańskiego

Iberystka, miłośniczka hiszpańskiej kuchni i języka, przenosi swoich kursantów w słoneczny i optymistyczny klimat półwyspu iberyjskiego
WhatsApp Image 2022-08-14 at 10.52.20

Barbara Pilch-Szczotka/lektorka j.angielskiego

Lektorka języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, specjalizująca się w kursach General i Business English.

Kamil Urbaś/lektor j.angielskiego

Anglista, cierpliwy, wyrozumiały – dogada się (prawie:) z każdym. Poza nauczaniem lubi tłumaczyć różne ciekawe treści napisane w języku angielskim
obraz_2022-09-14_104129552

Kinga Wrężel/lektorka j.angielskiego

Nauczycielka języka angielskiego zafascynowana kulturą i językiem krajów anglojęzycznych, która swoją pasją zaraża wszystkich dookoła. Wulkan energii i wiedzy.
Maricel

Maricel Betonio/native speaker

I'm a certified (TEFL) English Teacher. I love traveling and learning new coultures.
John Jaworski

John Jaworski/native speaker

Hello jestem 39 letnim Amereykaninem urodzonym w Chicago, Ilinois. W Polsce mieszkam od 4 lat i bardzo mi się tu podoba. Jestem miłośnikiem polskich gór. Uwielbiam sport a najbardziej koszykówkę, jestem fanem NBA i Chicago Bulls.
obraz_2022-09-19_210440469

Anastazia Yurchenko/lektorka j.angielskiego

Experienced and passionate ESL Teacher with a love for teaching and empowering others. Adept in creating a comprehensive and well-rounded curriculum that meets not only education requirements and standards but also students’ passions and curiosities.