logo-ok

Aktualności ze świata matematyki

Zobacz co słychać w naszym świecie matematyki!

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia dla przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych prowadzone z podziałem na grupy wiekowe.
W grupach przedszkolnych dla 6-7 MATmaniaków, gdzie bawimy się matematyką, wciągamy dzieci do dynamicznych ćwiczeń, a one nawet nie zauważają, kiedy zaczynają bezbłędnie liczyć , dodawać, odejmować.
W grupach szkolnych to zespoły 4-5 osobowe, które umożliwiają indywidualną pracę z każdym uczniem oraz wspólną zabawę, poprzez którą rozbudzamy ciekawość pokazujemy, że świat liczb jest wszędzie i można naprawdę go polubić. Wykorzystujemy naturalną u dzieci ciekawość świata, aby zainteresować je matematyką i wyrobić nawyk logicznego myślenia.

Koszt zajęć: 25zł/60min

Zajęcia dla młodzieży

Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach na dwóch płaszczyznach:
dla uczniów, którym zależy na wyjaśnieniu materiału z zakresu programu szkolnego, przygotowań do kartkówek i sprawdzianów w szkole.
Dla uczniów, którzy już odkryli, że matematyka może być fascynująca oraz szukają miejsca i ludzi, z którymi mogliby rozwijać swoje zainteresowania i zdolności. Z nami wzniesiesz się na matematyczne wyżyny, poznasz ludzi, którzy również pasjonują się światem liczb.

Koszt zajęć: 30zł/60min

logo-ok

Przygotowanie do matury

Kompleksowo przygotowujemy do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.
Długość i intensywność nauki ustalana jest indywidualnie z każdym uczniem.
Pracujemy w oparciu o materiały zatwierdzone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, a program zajęć jest zgodny z wymaganiami komisji.

Koszt zajęć: 40zł/60min

Matematyka po angielsku!

Naukowcy dowodzą, że:
zdolności językowe i matematyczne idą w parze. My dla naszych najambitniejszych uczniów oferujemy matematykę prowadzona po angielsku, to doskonałe przygotowanie do klas dwujęzycznych, matury międzynarodowej, czy studiów za granicą.
logo-ok
Kontakt:
(33) 861 02 01 kom: 791 523 959
sekretariat@okay.edu.pl
ul. Powstańców Śląskich 2a
34-300 Żywiec
Okay © 2020
made by: arczyn.ski