logo-ok

Dla dzieci

Programy National Geographic Learning to znacznie więcej niż nauka języka angielskiego. Szkoła ze znakiem Program National Geographic Learning przygotowuje uczniów do bycia aktywnymi, dobrze poinformowanymi, pozbawionymi kompleksów obywatelami świata. Kursy zakładają utrwalenie, rozszerzenie zakresu materiału poznawanego przez dzieci w szkole podstawowej. Kursy w OK to jednak przede wszystkim zdobycie umiejętności praktycznego wykorzystania poznanych słów zwrotów, struktur, to rozbudzenie zainteresowania językiem i bawienie się jego użyciem:)

JĘZYK

Zawsze prawdziwe historie wzięte z życia – słuchacze uczą się żywego języka w autentycznym kontekście. Każde zapamiętane słowo, zwrot czy zdanie mogą przydać się w przyszłej komunikacji w języku angielskim.

Fascynujące zdjęcia i filmy National Geographic – jeszcze nigdy wcześniej materiały do nauki języka angielskiego nie były tak piękne i tak ciekawe. Praca z podręcznikami nigdy nie będzie nudna, a wysoka motywacja słuchaczy jest gwarantowana

Praca w grupach i z projektami – umiejętności komunikacyjne są kluczowe w znajomości języka obcego. Słuchacze podczas każdych zajęć dużo rozmawiają, prowadzą prezentacje i dzielą się opiniami, dzięki czemu sprawnie poradzą sobie w kontaktach z żywym językiem.

Nasze kursy wzbogacamy o oprogramowanie, sprzęt do interaktywnej nauki i nowe rozwiązania.

Absolwent kursów National Geographic Learning świetnie komunikuje się po angielsku, rozumie świat i procesy w nim zachodzące, umie współpracować, jest zaangażowany i odpowiedzialny. Podręczniki National Geographic Learning zabierają uczniów w niezwykłą podróż do najciekawszych zakątków Ziemi, przedstawiają prawdziwe historie i prawdziwych ludzi. Angażują każdego słuchacza, stymulują do rozmowy i w konsekwencji pozwalają utrzymać stałą, wysoką motywację uczniów.
Proponujemy konsultacje z lektorem prowadzącym w godzinach jego dyżurowania lub w innym umówionym czasie.

to także

WIEDZA

W szkole, która realizuje Program National Geographic Learning, ucząc języka, jednocześnie przekazujemy wiedzę o świecie, o ludziach i ich kulturach, o sztuce, środowisku naturalnym, technologii i życiu społecznym.

UMIEJĘTNOŚCI

Drugim istotnym elementem koniecznym do bycia w pełni obywatelem świata są kompetencje społeczne, m.in. umiejętność prezentacji swojej wiedzy i poglądów, myślenie krytyczne i selekcjonowanie informacji, zaangażowanie na rzecz własnego środowiska, komunikacja z rówieśnikami i rozwiązywanie konfliktów.

WARTOŚCI

Obywatel świata potrzebuje również utrwalenia pewnych wartości, takich jak poszanowanie dla odmienności, chęć do dzielenia się opiniami, umiejętność korzystania z praw i wypełniania obowiązków, troska o środowisko naturalne, gotowość do ulepszania świata.

Dlaczego warto wybrać szkołę z programem  National Geographic Learning?

Czarne-NGL-1

3-4 latki: 10 rat po 80 zł / 30 godzin kursu w roku szkolnym

5-6 latki: 10 rat po 100 zł / 30 godzin kursu w roku szkolnym

szkoła podstawowa klasy 1-7: 10 rat po 120 zł / 60 godzin kursu w roku szkolnym

przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty: 9 rat po 120 zł / 50 godzin kursu w roku szkolnym

 

grupy klas licealnych: 9 rat po 120 zł / 50 godzin kursu w roku szkolnym

 

 

przygotowanie do matury: 8 rat po 130 zł / 50 godzin kursu w roku szkolnym

Dla dorosłych

Prowadzone metodą odpowiednią do danej grupy wiekowej, poziomu zaawansowania i potrzeb. Metoda bezpośrednia, czyli szybka nauka mówienia, odpowiednia dla studentów w wieku od 15 do 100 lat!, każdej narodowości, z każdym wykształceniem i zawodem, dająca doskonałe rezultaty osobom początkującym. Pozwalają łatwo przełamać barierę mówienia w języku obcym. Metoda komunikacyjna jej priorytetem jest KOMUNIKACJA, równolegle rozwija wszystkie sprawności językowe. Polecamy ją na każdym poziomie zaawansowania. Od pierwszej lekcji mówimy do naszych słuchaczy w uczonym języku, słuchacze uczą się języka w konkretnych, codziennych sytuacjach (wyjazd, praca, lotnisko, restauracja, zakupy, lekarz itp.).

(grupy 5-8 osobowe) -odpłatność miesięczna za przypadającą na dany miesiąc liczbę lekcji – 16 zł/lekcja
Od poziomu tzw. średniozaawansowanego oferujemy kurs języka biznesu, w trakcie którego słuchacze poszerzają i udoskonalają swoje słownictwo z dziedzin takich jak: zarządzanie, marketing, finanse, reklama. Integralną częścią kursu są ćwiczenia symulujące wydarzenia biznesowe: wypowiedzi ustne (prezentacje, negocjacje), rozumienie tekstów pisanych i ze słuchu (raporty firmowe, umowy); pisanie (notatki, listy, faksy); zasób słownictwa (terminologia specjalistyczna, kolokacje, słowotwórstwo).

(grupy 4-6 osobowe) – odpłatność miesięczna za przypadającą na dany miesiąc liczbę lekcji – 16 zł/lekcja
Kurs konwersacyjny przeznaczony jest dla osób o dobrej znajomości języka. Grupy liczą maksymalnie 6 osób!!! Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu i są prowadzone wyłącznie przez NATIVE SPEAKERS.

(grupy 4-6 osobowe) – odpłatność miesięczna za przypadającą na dany miesiąc liczbę lekcji – 16 zł/lekcja
To zajęcia indywidualne lub prywatne grupy 2 lub 3 osobowe, których program, tryb i intensywność, ustalana jest indywidualnie.

Wszystkie nasze kursy możliwe również jako zajęcia indywidualne lub prywatne grupy 2 lub 3 osobowe lekcja VIP trwa 60 min

indywidualnie – z lektorem polskim koszt jednej lekcji to 80 zł

indywidualnie – z native speakerem koszt jednej lekcji to 90 zł

2 osoby – koszt jednej lekcji to 40 zł/osoba

3 osoby – koszt jednej lekcji to 30 zł / osoba

logo-ok
Kontakt:
(0-33) 861-02-01
sekretariat@okay.edu.pl
ul. Powstańców Śląskich 2a
34-300 Żywiec
Okay © 2020
made by: arczyn.ski