logo-ok

Kursy ON-LINE

Małe grupy stwarzają komfortowe warunki do gruntownego nauczenia się języka, dając bardzo dobre rezultaty już w krótkim czasie. W takiej grupie lektor dostosowuje tempo nauki do każdego słuchacza. Mała grupa motywuje do systematycznej pracy – nikt nie lubi pozostawać w tyle.

Dla dzieci

opracowaną na bazie naszej wieloletniej praktyki w nauczaniu języków obcych najmłodszych. Stworzyliśmy metodę, która wykorzystuje niepowtarzalny okres dzieciństwa, kiedy przyswajamy struktury języka, wymowę i intonację naturalnie, bez żadnego wysiłku. Nasze kursy są dostosowane do wieku i stopnia zaawansowania grupy. Terminy zajęć oraz plan ustalamy wedle możliwości czasowych dzieci i ich rodziców.
Programy i podręczniki National Geographic Learning to znacznie więcej niż nauka języka angielskiego. Szkoła ze znakiem Program National Geographic Learning przygotowuje uczniów do bycia aktywnymi, dobrze poinformowanymi, pozbawionymi kompleksów obywatelami świata. Kursy zakładają utrwalenie, rozszerzenie zakresu materiału poznawanego przez dzieci w szkole podstawowej. Kursy w OK to jednak przede wszystkim zdobycie umiejętności praktycznego wykorzystania poznanych słów zwrotów, struktur, to rozbudzenie zainteresowania językiem i bawienie się jego użyciem:)
Nasza metoda nauki dzieci zakłada, że w procesie zapamiętywania angażujemy wszystkie zmysły, aby wywołać trwały ślad w pamięci. Jest to doskonałe narzędzie w pracy z najmłodszymi, dlatego wykorzystujemy je niemal w każdym ćwiczeniu, zabawie, piosence. Świetnie sprawdza się też podczas wprowadzania nowego słownictwa, gdzie stosujemy zasadę, iż ostatnią drogą tłumaczenia słówek, wyrażeń, jest ich dosłowny przekład. Małe grupy, umożliwiają każdemu dziecku bezpośredni kontakt z lektorem oraz rówieśnikami, a lektorowi otoczyć indywidualną opieką każdego uczestnika kursu, dając przy tym zdumiewające efekty. Nigdy nie stoimy w miejscu, stale się rozwijamy i podnosimy jakość naszych kursów. Nasze kursy wzbogacamy o oprogramowanie, sprzęt do interaktywnej nauki i nowe rozwiązania.
Absolwent kursów National Geographic Learning świetnie komunikuje się po angielsku, rozumie świat i procesy w nim zachodzące, umie współpracować, jest zaangażowany i odpowiedzialny. Podręczniki National Geographic Learning zabierają uczniów w niezwykłą podróż do najciekawszych zakątków Ziemi, przedstawiają prawdziwe historie i prawdziwych ludzi. Angażują każdego słuchacza, stymulują do rozmowy i w konsekwencji pozwalają utrzymać stałą, wysoką motywację uczniów.
Proponujemy konsultacje z lektorem prowadzącym w godzinach jego dyżurowania lub w innym umówionym czasie.
– open hour dla dzieci, czyli bezpłatne konsultacje
– korepetycje dla dzieci
– pomoc w nadrobieniu materiału, przy pracy domowej, przygotowania do sprawdzianu w szkole
– club OK, czyli bezpłatne zajęcia dodatkowe m.in: Halloween, Jasełka, Olimpiada Językowa
– stały kontakt lektora z rodzicami
– niestresująca kontrola postępów
– raport realizacji kursu na koniec roku szkolnego
– dyplomy ukończenia kursu

3-4 latki: 10 rat po 80 zł / 30 godzin kursu w roku szkolnym

5-6 latki: 10 rat po 100 zł / 30 godzin kursu w roku szkolnym

szkoła podstawowa klasy 1-7: 10 rat po 120 zł / 60 godzin kursu w roku szkolnym

Dla dorosłych

Prowadzone metodą odpowiednią do danej grupy wiekowej, poziomu zaawansowania i potrzeb. Metoda bezpośrednia, czyli szybka nauka mówienia, odpowiednia dla studentów w wieku od 15 do 100 lat!, każdej narodowości, z każdym wykształceniem i zawodem, dająca doskonałe rezultaty osobom początkującym. Pozwalają łatwo przełamać barierę mówienia w języku obcym. Metoda komunikacyjna jej priorytetem jest KOMUNIKACJA, równolegle rozwija wszystkie sprawności językowe. Polecamy ją na każdym poziomie zaawansowania. Od pierwszej lekcji mówimy do naszych słuchaczy w uczonym języku, słuchacze uczą się języka w konkretnych, codziennych sytuacjach (wyjazd, praca, lotnisko, restauracja, zakupy, lekarz itp.).

(grupy 5-8 osobowe) -odpłatność miesięczna za przypadającą na dany miesiąc liczbę lekcji – 16 zł/lekcja
Od poziomu tzw. średniozaawansowanego oferujemy kurs języka biznesu, w trakcie którego słuchacze poszerzają i udoskonalają swoje słownictwo z dziedzin takich jak: zarządzanie, marketing, finanse, reklama. Integralną częścią kursu są ćwiczenia symulujące wydarzenia biznesowe: wypowiedzi ustne (prezentacje, negocjacje), rozumienie tekstów pisanych i ze słuchu (raporty firmowe, umowy); pisanie (notatki, listy, faksy); zasób słownictwa (terminologia specjalistyczna, kolokacje, słowotwórstwo).

(grupy 4-6 osobowe) – odpłatność miesięczna za przypadającą na dany miesiąc liczbę lekcji – 16 zł/lekcja
Kurs konwersacyjny przeznaczony jest dla osób o dobrej znajomości języka. Grupy liczą maksymalnie 6 osób!!! Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu i są prowadzone wyłącznie przez NATIVE SPEAKERS.

(grupy 4-6 osobowe) – odpłatność miesięczna za przypadającą na dany miesiąc liczbę lekcji – 16 zł/lekcja
To zajęcia indywidualne lub prywatne grupy 2 lub 3 osobowe, których program, tryb i intensywność, ustalana jest indywidualnie.

Wszystkie nasze kursy możliwe również jako zajęcia indywidualne lub prywatne grupy 2 lub 3 osobowe lekcja VIP trwa 60 min
indywidualnie – z lektorem polskim koszt jednej lekcji to 70 zł
indywidualnie – z native speakerem koszt jednej lekcji to 80 zł
2 osoby – koszt jednej lekcji to 35 zł/osoba
3 osoby – koszt jednej lekcji to 25zł / osoba
logo-ok
Kontakt:
(0-33) 861-02-01
sekretariat@okay.edu.pl
ul. Powstańców Śląskich 2a
34-300 Żywiec
Okay © 2020
made by: arczyn.ski